TimeTec Profile
FAQs
   
1.  TimeTec Profili nedir?

TimeTec Profile, tüm çalışan bilgilerinizi tek bir yerde merkezileştiren bulut tabanlı bir çözümdür. Çözüm, her organizasyonun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen dinamik veri alanları sunar.

2.  TimeTec Profilini kullanabilmek için sistemimi güncellemem gerekiyor mu?

Gerekli değil. TimeTec Çözümleri'ni kullandığınızda TimeTec Profili, yani TimeTec TA, TimeTec Leave ve TimeTec Patrol'u otomatik olarak etkinleştirilecektir. Ancak, belirtilen uygulamalardan hiçbirini kullanmıyorsanız, 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilir veya TimeTec Profiline çok düşük bir fiyata abone olabilirsiniz. (Not: Yukarıda bahsedilen uygulamalardan herhangi birini kullandığınızda TimeTec Profili için ücret alınmaz)

3.  TimeTec Profili sistemimi yine de etkiliyor mu? Evet ise, ne kadar?

TimeTec Profile, şirketinizin kullanıcı profillerini 2 versiyonda görüntülemenizi sağlar; basit ve dolu. TimeTec TA ve TimeTec Leave gibi TimeTec Uygulamalarını kullanırken, temel bilgiler varsayılan profil görünümünüz olacaktır. Tam profilini görüntülemek için, veri alanlarını özelleştirebileceğiniz ve kuruluşunuzun gereksinimlerine uygun daha eksiksiz bir profil oluşturmak için daha fazla bilgi ekleyebileceğiniz TimeTec Profiline geçmeniz gerekir.

4.  TimeTec Profilini kullanmaya karar verirsem, ek abonelik ücreti uygulanır mıdır?

TimeTec Profilini aşağıdaki TimeTec çözümlerinden herhangi biriyle (TimeTec TA, TimeTec İzin veya TimeTec Devriye) kullanıyorsanız ÜCRETSİZdir. Bununla birlikte, yalnızca TimeTec Profilini kullanmak isterseniz, yaşam boyu 10 ücretsiz kullanıcı lisansı sunuyor ve ek lisanslar minimum maliyetle. Daha fazla bilgi için fiyatlandırma sayfamıza bakın.

5.  TimeTec Profilini kullanmamayı seçebilir miyiz?

TimeTec çözümlerimizi kullandığınızda TimeTec Profili otomatik olarak etkinleştirilecektir. Sağlanan özellikleri kullanmak tamamen size kalmış.

6.  TimeTec Profilini kullanmamayı seçersem, diğer uygulamalar hala çalışır mı?

Evet, diğer her şey kesinlikle her zamanki gibi çalışacak. TimeTec Profili, çalışanların bilgi yönetimini daha dinamik ve kullanışlı kılmak için tüm TimeTec kullanıcılarına sunulur. Bu nedenle, tüm kullanıcıların, işgücü verimliliğini optimize etmek için TimeTec Profilini kullanmalarını şiddetle tavsiye ederiz.

7.  Mobil ortamda da TimeTec Profile App'ı öneriyor musunuz?

Hayır. TimeTec Profili yalnızca web'de görüntüleme ve düzenleme için kullanılabilir. Çalışanların basitleştirilmiş bilgileri, TimeTec TA uygulaması ve TimeTec Leave uygulaması gibi her TimeTec mobil uygulaması için personel ile iletişim halinde görünecektir ancak TimeTec Profili için tasarlanmış özel bir mobil uygulama bulunmamaktadır.

8.  TimeTec Profil'in başka hangi özellikleri var?

TimeTec Profili, çalışan profil alanlarınızı şirketinizin gereksinimlerine göre özelleştirmenizi, kullanıcıları farklı uygulamalara atamanızı, karmaşık organizasyon yapısını belirlemenizi, şirket hiyerarşisini ve daha fazlasını belirlemenizi sağlar.

9.  TimeTec bulut çözümler aboneliklerimin süresi dolduysa, TimeTec Profil'e hala erişebilir miyim?

TimeTec Profile, diğer TImeTec aboneliğiniz etkinse tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte, diğer çözümlerin aboneliklerini sona erdirmeye karar verdiyseniz, ücretsiz 10 kullanıcı lisanslarına erişebilir veya TimeTec Profiline abone olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için fiyatlandırma sayfamıza bakın.

10.  TimeTec Profil hesabım varsa, diğer TimeTec çözümlerini deneyebilir miyim?

Kesinlikle. Kullanılabilir diğer TimeTec çözümlerini HOME'da görüntüleyebilir ve 30 günlük bir ÜCRETSİZ deneme hesabı başlatmak için çözümlerden herhangi birini tıklayabilirsiniz.