TimeTec Profile
FAQs
   
1.  TimeTec Profile چیست؟

TimeTec Profile یک راه حل مبتنی بر ابر برای متمرکز کردن تمام جزئیات کارکنان شما در یک مکان است. این راه حل یک زمینه اطلاعات پویا را فراهم می کند که می تواند سفارشی با نیازهای هر سازمان باشد.

2.  آیا برای به کارگیری TimeTec Profile باید سیستم خود را به روز رسانی کنم؟

لازم نیست. TimeTec Profile هنگامی که از Solutions TimeTec استفاده می کنید، به طور خودکار فعال می شود، یعنی TimeTec TA، TimeTec Leave و TimeTec Patrol. با این حال، اگر شما از هیچ یک از برنامه های ذکر شده استفاده نمی کنید، می توانید برای آزمایشی 30 روزه رایگان ثبت نام کنید و یا می توانید در TimeTec Profile با قیمت بسیار کم تماس بگیرید. (توجه داشته باشید: زمانی که از هر یک از برنامه های ذکر شده در بالا استفاده می کنید هزینه شارژ TimeTec Profile لغو می شود)

3.  آیا TimeTec مشخصات سیستم من به هر حال تاثیر می گذارد؟ اگر بله، چطور؟

TimeTec Profile به شما امکان می دهد پروفایل های شرکت شرکت خود را در 2 نسخه مشاهده کنید. اساسی و کامل هنگامی که شما از برنامه های TimeTec مانند TimeTec TA و TimeTec Leave استفاده می کنید، اطلاعات پایه نمایش مشخصات پیش فرض شما خواهد بود. برای مشاهده مشخصات کامل شما باید به TimeTec Profile تغییر دهید، جایی که می توانید زمینه های داده ها را سفارشی کنید و اطلاعات بیشتری را برای ساخت یک نمایه کامل تر مناسب برای نیازهای سازمان شما اضافه کنید.

4.  اگر تصمیم گرفتم از TimeTec Profile استفاده کنم، آیا با هزینه اضافی اشتراک من اعمال می شود؟

اگر شما از TimeTec Profile با هر یک از راه حل های TimeTec زیر استفاده می کنید (TimeTec TA، TimeTec Leave یا TimeTec Patrol)، رایگان است. با این حال، اگر می خواهید فقط از TimeTec Profile استفاده کنید، ما مجوزهای 10 نفره برای زندگی را ارائه می دهیم و هر گونه مجوز اضافی هزینه کم است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت گذاری ما مراجعه کنید.

5.  آیا می توانیم از TimeTec Profile استفاده نکنیم؟

TimeTec Profile هنگامی که از راه حل های TimeTec استفاده می کنید، به صورت خودکار فعال می شود. برای استفاده از ویژگی های ارائه شده به طور کامل به شما است.

6.  اگر من تصمیم گرفتم از TimeTec Profile استفاده نکنم، آیا برنامه های دیگر هنوز کار می کنند؟

بله، هر چیز دیگری قطعا به طور معمول کار خواهد کرد. TimeTec Profile به تمام کاربران TimeTec ارائه می شود تا مدیریت اطلاعات کارمندان را پویاتر و مفید تر کند. از این رو، ما به شدت توصیه می کنیم تمام کاربران برای استفاده از TimeTec Profile برای بهینه سازی کارایی نیروی کار.

7.  آیا برنامه TimeTec Profile را در تلفن همراه نیز ارائه می کنید؟

مشخصات TimeTec برای مشاهده و ویرایش در وب فقط در دسترس است. اطلاعات ساده کارمندان در تماس کارکنان برای هر برنامه تلفن همراه TimeTec مانند TimeTec TA و برنامه TimeTec Leave ظاهر می شود اما هیچ برنامه اختصاصی تلفن همراه برای TimeTec Profile وجود ندارد.

8.  چه ویژگی های دیگری در TimeTec Profile وجود دارد؟

TimeTec Profile به شما امکان می دهد زمینه های کارمند خود را با توجه به نیازهای شرکت خود سفارشی کنید، کاربران را به برنامه های مختلف اختصاص دهید، ساختار سازماندهی پیچیده، تعیین سلسله مراتب شرکت و موارد دیگر.

9.  اگر اشتراک های من از راه حلهای CloudTec cloud منقضی شده باشند، آیا هنوز می توانم مشخصات TimeTec را مشاهده کنم؟

TimeTec Profile کاملا رایگان است، اگر اشتراک دیگر TImeTec شما فعال باشد. با این حال، اگر شما تصمیم به قطع اشتراک از راه حل های دیگر، شما هنوز هم می توانید به مجوز 10 کاربر رایگان دسترسی داشته باشید و یا شما می توانید به TimeTec مشخصات مشترک. برای اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت گذاری ما مراجعه کنید.

10.  آیا من می توانم دیگر راه حل های TimeTec را امتحان کنم اگر یک حساب پروفایل TimeTec داشته باشم؟

قطعا شما می توانید سایر راه حل های TimeTec موجود در HOME را مشاهده کرده و بر روی هر یک از راه حل هایی که برای شروع یک 30 روزه حساب آزمایشی رایگان کلیک کنید.